نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اداب معاشرت

1295
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42948
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اداب معاشرت

سلام من دختری نوجوان هستم راستش من خیلی تو جمع نمیتونم درست حسابی صحبت کنم یعنی بعضی وقتا بحثشون جالبه ولی نمیتونم وارد بحثشون بشم دوست دارم مثل بقیه ی چیزی بگم ک توجه همه بهم جلب بشه ولی حرفی نندارم میدونم باید کتاب بخونم ولی اصلا نمیدونم چ کتابی مناسب سن من است لطفا راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : اداب معاشرت

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdeeh نمایش پست ها
    سلام من دختری نوجوان هستم راستش من خیلی تو جمع نمیتونم درست حسابی صحبت کنم یعنی بعضی وقتا بحثشون جالبه ولی نمیتونم وارد بحثشون بشم دوست دارم مثل بقیه ی چیزی بگم ک توجه همه بهم جلب بشه ولی حرفی نندارم میدونم باید کتاب بخونم ولی اصلا نمیدونم چ کتابی مناسب سن من است لطفا راهنماییم کنید

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
    مشاورین دراسرع وقت به شما پاسخ میدن
    ویرایش توسط Saltanat : 02-26-2020 در ساعت 04:39 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : اداب معاشرت

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdeeh نمایش پست ها

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

تعامل بین افراد در بستر اجتماع و خانواده و...........امروزه یک فن محسوب میشه
    وافرادی که از فن بیان و قدرت تعامل مطلوبی بر خور دارهستند دارای یک ویژگی ارزشمند هستند

خوشبختانه : جمله عواملی که در فن بیان و تعامل مطلوب نقش کلیدی دارند تمامی اکتسابی هستند ( ویژگی انتسابی نیست مثل رنگ چشم که نتونی تغیرش بدی برعکس ویژگی اکتسابی و فرا گرفتنیه ) یعنی باتوجه به فعالیت فاعل مقدور و در دسترس خواهند بود

چه فعالیتی : افزایش اعتماد به نفس ، تسلط کلامی و مهارت ارتباطی ، افزایش دامنه اطلاعات عمومی ، تقلید

اعتماد به نفس بالا یکی از نیاز های مهم هر شخص هست و هر فرد باید در زندگیش از اعتماد به نفس بالایی برخوردار باشه تا احساس مفید بودن و خوشبختی کنه، اعتماد به نفس باعث میشه تاشخص به خودش اطمینان داشته باشه و از اضطراب در فرد جلو گیری میکنه

تسلط کلامی یعنی اینکه به کلمات زیادی واقف باشه و با توجه به معانیش اون هارو درجایگاه کاملا درست بکار ببره این دست کلمات با خوندن کتاب و با سرچ در نت قابل دسترسی هستند ( این کلمات بیشتر فاز کلاسی داشته باشند )

اطلاعات عمومی فرد بالا باشند در این صورت فرد میتونه در هر مبحث و گفتمانی سر رشته داشته باشه و میتونه اظهار نظر کنه

ودرنهایت تقلید ! یک فردی که از نظرتون تمام ویژگی های مطلوب در تعامل و گفتمان هارو داره در نظر بگیر ( ترجیحا افراد مشهور و برجسته ) مثل مجری های تلویزیونی و........
    این افراد رو در نظر بگیر و تمام حرکت هایی که دردست هاشون مدل صورت و.....اعمال میکنند رو تقلید کن ! تو جه تو جه : حالت مصنوعی نداشته باشه ! !

مورد آخر که تقلید هست به شما اعتماد به نفس و قدرت تسلط به افکار رو میده و باتوجه به تمام فاکتور های فوق مطمئن باشید پروسه صفر تا صد در قدرت بیان و فن بیان ۵ ماهه طی خواهد شد

پیروز باشید🌷
    ویرایش توسط Saltanat : 02-26-2020 در ساعت 04:44 PM

4. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد